אלוקובונד

אקסבונד | X - bond
אלוקובונד

לוחות אקסבונד | אלוקובונד לחיפוי מבנים

אלוקובונד הנו לוח אלומיניום מרובד המיוצר בטכנולוגיה מתקדמת עבור יישומי חיפוי מבנים, פרסום ושילוט. חוזקו המכני הרב הופך אותו לבלתי שביר. לוחות אלוקובונד מחירים מסופקים במגוון צבעים בעלי נוכחות, שובי עין ועמידים במגוון תנאי מזג אויר. אלוקובונד ניתן לכיפוף ועיבוד למגוון יישומים. לוחות אלוקובונד מיוצרים בעוביים שונים למגוון מטרות ויישומים.

מה הם לוחות אלוקובונד לחיפוי מבנים?

נשאלת השאלה מהו חיפוי אלוקובונד.

על מנת ליצור בידוד למבנה מצפים את קירות החוץ שלו במגוון שיטות וחומרים, החל מהטיח או שליכטה המוכרים והנפוצים ביותר ועד לחיפוי על ידי אריחים, שיש ועוד. בשנים האחרונות חיפוי מבנים על ידי לוחות אלומיניום מרובד הפך להיות נפוץ ביותר מסיבות רבות כאשר הבולטת שבהן היאט ללא ספר חיסכון בזמן העבודה, כלומר העבודה מסתיימת מהר יותר ועם תוצאות איכותיות ואסתטיות יותר.

הסיבה העיקרית היא הבידוד והחיסכון בזמן ביצוע עבודת גמר למבנה. לוחות אלומיניום מרובד כגון אלוקובונד, אקסבונד, פלבונד וכו' מותקנים עלך גבי תשתית שלד המחוברת אל קירות המבנה. על התשתית מניחים את לוחות האלומיניום ויוצרים חיפוי אסטטי ועמיד בפני מגוון פגעים ונזקים. אמנם  קיימים סוגים שונים של חיפוי קירות,  חלקם חיפויי קיר פנימיים ואחרים כפי שאמרנו חיפוי קירות חיצוניים.

לכל אחד משיטות החיפוי יש יתרונות וחסרונות אולם שימוש בלוחות אלוקובונד מאפשר מתן מענה משולש חיפוי חיצוני המהווה מעטה אסטטי, הגנה למבנה מפני פגעי מזג אוויר ושאר נזקים והחשוב מכולם חיסכון גדול בעלויות בהשוואה לחיפוי חיצוני אחר לדוגמה על ידי לוחות שיש, אבנים וכדומה.

ממה עשויים לוחות אלוקובונד לחיפוי מבנים?

ממה עשויים לוחות אלוקובונד?

אלוקובונד הינו חומר מרוכב אלומיניום (ACM), הלוח המוגמר מורכב משני גיליונות של אלומיניום בעובי 0.02" החלקים מודבקים בחום אל פוליאתילן בתהליך מתמשך המאחד את החלקים ליחידה אחת חזקה וגמישה .

מערכת חיפויים מסוג זה מאפשרת לחפות את החזית החיצונית של כל מבנה וניתן ליצור ממנו צורות שונות. חיפוי אלוקובונד מעניק מראה יוקרתי ומרשים מאד למבנה.  בנוסף אלוקובונד הינו גם בעל רמת גימור גבוהה, מציע מראה חדשני ויחודי. מניפת הצבעים רחבה מאוד ומאפשרת התאמה לכל סוג של עיצוב.

מידות סטנדרטיות של לוחות אלוקובונד:

אורך 3000 מ"מ, 2440 מ"מ

רוחב 1500 מ"מ, 1220 מ"מ

עובי הלוחות  2 מ"מ עד 4 מ"מ

ניתן להזמין חיתוך לפי מידה נדרשת

alokobond300

מוצרים נוספים בסדרה