אקס בונד / לייט בונד להדפסה

אקסבונד לייטבונד להדפסה

אקסבונד | לייטבונד | לוחות אלומיניום להדפסה

הדפסה על אקסבונד או לייטבונד  הינה בעצם הדפסה על לוחות אלומיניום שהפכו בשנים האחרונות לפתרון המושלם בעולם המיתוג והשילוט מסיבות רבות, החל מהעמידות הגבוהה בהשוואה להדפסת מדבקות ועד ליכולת העיצוב הכמעט בלתי מוגבלת בזכות יכולת החירור והכיפוף של לוחות אלו.

לוחות אלומיניום להדפסה מוכרים גם כ לוחות אלומיניום מרובדים ועוד שמות רבים כגון: אקסבונד, לייטבונד, X-bond, Light-bond, אלוקובונד, פלבונד – כולם שמות נרדפים לאותו מוצר שהוא בעצם לוח פוליאותילן העטוף משני צידיו בלוחות אלומיניום.

מבין מגוון השימושים השונים הדפסה על לוחות אלומיניום מהווה פתרון מושלם עם מגוון אפשרויות בעולם הפרסום שגדל בשנים האחרונות בעשרות מונים.

אולי אנחנו לא יודעים אך אקסבונד להדפסה נפוץ מאוד בימינו ואנו יכולים לראות את השימוש בו בלא מעט אלמנטים ואביזרים יומיומיים.

בין השימושים השונים של אקסבונד להדפסה ולוחות לייטבונד להדפסה נמנים תמרורים, שלטים, חיפויי חוץ למבנים, הדפסת תמונות על לוחות אלומיניום אקסבונד ושימוש נרחב על ידי מעצבי פנים. אפשרויות העיבוד של לוחות אקסבונד להדפסה שונות מאלו של לייטבונד להדפסה בשל עובי הלוחות.

לוח אקסבונד | לוח לייטבונד | וההבדלים ביניהם

חשוב לציין כי למעשה לוחות אקסבונד ולוחות לייטבונד מאוד דומים באופן הייצור והשימוש בהם. לוחות אלו בנויים משילוב של 2 שכבות אלומיניום ו PVC הנמצא ביניהן.

יחד עם זאת ההבדל המשמעותי בין אקסבונד לבין לייטבונד בא לידי ביטוי בשימוש. אקסבונד משמש לשילוט יחסית קטן יותר במימדיו ואילו לייטבונד לשילוט גדול יותר. והסיבה היא ההבדל ההבדל המשמעותי בין אקסבונד לבין לייטבונד שהיא העובי של הלוחות.

למרות ההבדל בעובי הלוחות חשוב לציין כי לוחות אלומיניום להדפסה בין אם אלו לוחות אקסבונד או לוחות לייטבונד הם בעלי כושר עמידות גבוה במיוחד בתנאי מזג אוויר שונים ושינויי טמפרטורות. ותמיד יהיו בעלי עדיפות גבוהה יותר על פני שילוט סטנדרטי עם מדבקות מודפסות.

מוצרים נוספים בסדרה